1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
Maria Dąbrowska, Psychoterapia Żoliborz, terapia par żoliborz, psycholog żoliborz
Maria Dąbrowska, Psychoterapia Żoliborz, terapia par żoliborz, psycholog żoliborz

Maria Dąbrowska - psychoterapeuta

mgr psychologii, psychoterapeutka
prowadzi psychoterapię osób dorosłych, młodzieży, par i rodzin

Jestem absolwentką psychologii i etyki na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2008 roku ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz roczny kurs: „Rok z terapią poznawczo – behawioralną dzieci i młodzieży”. Obecnie jestem w trakcie kursu doszkalającego „Terapia rodzin i par ze szczególnym uwzględnieniem podejścia systemowego” w Fundacji na Szklaku w Krakowie.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych, młodzieży oraz terapią par i rodzin. Pracuję z dorosłymi w obszarze ich problemów osobistych, zaburzeń nerwicowych i osobowości. Wspieram nastolatków którzy przejawiają zachowania ryzykowne, doświadczają lęku w sytuacjach społecznych, mają trudności w relacjach rówieśniczych, nie radzą sobie z emocjami.

Prowadzę konsultacje wychowawcze dla Rodziców. Zależy mi na wpieraniu Rodziców, którzy borykają się z trudnościami wychowawczymi, poczuciem winy, bezradnością rodzicielską. Od kilku lat jestem realizatorem Warsztatów Szkoła dla Rodziców i Wychowawców oraz indywidualnych Warsztatów dla Rodziców na potrzeby Sądu.

Swoją pracę poddaję superrewizji pod okiem wykwalifikowanego superwizora. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.

W kontakcie z Klientem staram się zrozumieć jego perspektywę, świat Jego przeżyć i trudności. Staram się podążać za potrzebami osoby z którą pracuję, w atmosferze zaufania i szacunku dążyć do poprawy jakości Jej życia. Moje credo psychoterapeutyczne (powtarzane za Irvinem D. Yalom): „Terapeuta pomaga przez pełną miłości obecność, przez troskę i wiarę”.

Prywatnie jestem mamą trojga nastolatków. Przyjemność sprawia mi dobre jedzenie, podróżowanie oraz kontakt z naturą.

Zapraszam do kontaktu:

Maria Dąbrowska
664-062-288