1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com
Aneta Gradowska, Psychoterapia Żoliborz, terapia par żoliborz, psycholog żoliborz

Aneta Gradowska, Psychoterapia Żoliborz, terapia par Żoliborz, psycholog Żoliborz

Aneta Gradowska - psychoterapeuta

mgr psychologii, psychoterapeutka integracyjna,
prowadzi psychoterapię osób dorosłych.

Jestem psychologiem klinicznym, społecznym oraz psychoterapeutą. Ukończyłam Uniwersytet SWPS, Studium Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.

Zgodnie ze standardami pracy psychoterapeutycznej, swoją pracę regularnie poddaję superwizji pod okiem certyfikowanych superwizorów. Regularnie też poszerzam swoją wiedzę- uczestniczę w szkoleniach i warsztatach.

Współpracowałam z Ośrodkiem Dziennym przy Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas, Stowarzyszeniem POMOST oraz Fundacją Wspierania Rodzin KORALE. Posiadam też kilkanaście lat doświadczenia w pracy w dużych firmach w działach personalnych, gdzie wspierałam kadrę kierowniczą i pracowników w wyzwaniach związanych z zarządzaniem ludźmi. Od kilku lat pracuję psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi i ta część mojej pracy sprawia mi najwięcej satysfakcji.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i wsparcie psychologiczne osób dorosłych. W swojej praktyce szczególną wagę przykładam do relacji terapeutycznej, która – jak wierzę – ma wielką moc. Szczególnie mi zależy, aby osoba, z którą pracuję terapeutycznie czuła się bezpieczna, akceptowana, potraktowana z szacunkiem.

Pracuję w nurcie integracyjnym. Oznacza to, że korzystam z dorobku różnych szkół terapeutycznych, w zależności od osoby, której pomagam, jej doświadczeń i rodzaju trudności nad którą pracujemy. Wierzę, że w każdym jest moc do zmiany swojego życia, moje zadanie to pomóc ją dostrzec lub odblokować.

Najczęstsze trudności nad którymi pracujemy terapeutycznie to m.in.: doświadczenie DDA/DDD, obniżony nastrój, złość, poczucie osamotnienia, bezradności, poczucie wykluczenia i samotności, trudności w bliskich relacjach, doświadczenia nadużyć i przekroczenia granic, zaburzenia depresyjne i zaburzenia nastroju, niskie poczucie własnej wartości i innych, które przyczyniają się do obniżenia jakości życia.

Prywatnie jestem żoną Kuby i mamą Tomasza. Uwielbiam przyrodę, podróże, kulinaria i czas spędzony z rodziną.

Kontakt: kontakt@anetagradowska.pl
tel. 608 659 732

Zobacz resztę naszych specjalistów:
Ilona Burkiewicz-Buchała
Magdalena Skibińska-Kwiatek
Marta Krzeszowska
Maria Dąbrowska

PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I ROZWOJU INNERSENS – PSYCHOTERAPIA ŻOLIBORZ

Pracownia InnerSens jest miejscem, w którym otrzymasz pomoc psychoterapeutyczną i wsparcie w trudnościach, które przeżywasz. Obszary psychoterapii obejmują m.in. doświadczanie nadmiarowego lęku i niepokoju, depresję i stany smutku, kryzysy, poczucie krzywdy, cierpienie, zaburzenia osobowości, problemy w związkach i relacjach. Znajdziesz tu również przestrzeń do poznawania siebie, poszerzania świadomości siebie, swoich potrzeb oraz zasobów i możliwości do budowania Twojego pełniejszego życia.

Wsparcie psychologiczne, Psychoterapia problemów osobistych, Psychoterapia dla par, Psychoterapia Dzieci i Młodzieży, Konsultacje dla rodziców, Psychoterapia online.

PSYCHOTERAPIA W JĘZYKU POLSKIM, ANGIELSKIM I WŁOSKIM